Uudised

1.-4. kl õpilased valmistasid ette jõulukontserdi lastevanemate jaoks 20. detsember Ruslan Bobkov (huvijuht)


19. detsembril meie koolis toimus 1.-4. kl jõulukontsert.

Õpilased esinesid lauludega, luuletustega, tantsudega ja kontserdil esines ka Sillamäe Eesti Põhikooli mudilaskoor (2. a, 2. b, 3. a ja 3. b klassi õpilased). Kontserdi külastas palju lapsevanemaid ning lõpu poole kontserdile jõudis ka jõuluvana, kes kinkis õpilastele kingitusi ja jõululist meeleolu.

Täname kõiki, kes võttis osa!

Sillamäe Eesti Põhikool

19. detsembril meie koolis toimus 1.-4. kl jõulukontsert.

Õpilased esinesid lauludega, luuletustega, tantsudega ja kontserdil esines ka Sillamäe Eesti Põhikooli mudilaskoor (2. a, 2. b, 3. a ja 3. b klassi õpilased). Kontserdi külastas palju lapsevanemaid ning lõpu poole kontserdile jõudis ka jõuluvana, kes kinkis õpilastele kingitusi ja jõululist meeleolu.

Täname kõiki, kes võttis osa!

Sillamäe Eesti Põhikool