Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetaja abi Õpetajad Õppenõukogu Töötajad Tugispetsialistid

Ametikoht
 
Juhtkond (2)

Nataša Kotšergina

Direktor
+372 3924127
+372 58664359
natasa.kotsergina@sillapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

teisipäev 14.00-15.00

Anželika Vaino-Keskküla

õppejuht
+372 56812306
anzelika.vaino@sillapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastavalt kokkuleppele
Õpetaja abi (3)

Maiken Luud

õpetaja abi
maiken.luud@sillapk.edu.ee


Õie Tops

õpetaja abi
oie.tops@sillapk.edu.ee


Merilyn Keskküla

pikapäevarühma juhendaja
merilyn.keskkula@sillapk.edu.ee

Õpetajad (24)

Helen Uustal

Algklassiõpetaja
helen.uustal@sillapk.edu.ee


Anneli Tjuljukov

Algklassiõpetaja
anneli.tjuljukov@sillapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kolmapäev 7.t

Tiina Pilvar

Algklassiõpetaja, ajalugu
tiina.pilvar@sillapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kolmapäev 7.t

Liina Surina

Algklassiõpetaja, matemaatika
liina.surina@sillapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

esmaspäev 6.t
neljapäev 6.t

Meeli Rjabova

Õpetaja
meeli.rjabova@sillapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

neljapäev 7.t
reede 6.t.

Jelena Sergejeva

Õpetaja
jelena.sergejeva@sillapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kolmapäev 7.t

Jevgeni Ignatjev

Õpetaja
jevgeni.ignatjev@sillapk.edu.ee


Juulia Kupča

Õpetaja
juulia.kupca@sillapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

teisipäev 7.t

Kati Kama

Õpetaja
kati.kama@sillapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

neljapäev 7.t

Margit Korotkova

Õpetaja
margit.korotkova@sillapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

teisipäev 8.t
esmaspäev 8.t

Ella Skiller

Õpetaja
ella.skiller@sillapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

neljapäev 7.,8.t

Linda Tšerkassov

Õpetaja
linda.tserkassov@sillapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

esmaspäev 7.t
teisipäev 7.t

Kai Kiiver

Õpetaja
kai.kiiver@sillapk.edu.ee


Angela Rähmonen

Algklassiõpetaja
angela.rahmonen@sillapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kolmapäev 7.t

Inga Teder

Õpetaja
inga.teder@sillapk.edu.ee


Anastassija Ladvik

Õpetaja
anastassija.ladvik@sillapk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

 „Professionaalne eestikeelne õpetaja põhikoolis“


Kettel Nabi

Õpetaja
kettel.nabi@sillapk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

„Professionaalne eestikeelne õpetaja põhikoolis“


Oksana Kudrjašova

Õpetaja
oksana.kudrjasova@sillapk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

 „Professionaalne eestikeelne õpetaja põhikoolis“


Saule Tadž

Õpetaja
saule.tadz@sillapk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

inglise keel

Vastuvõtuaeg:

teisipäev, neljapäev 7. tund

Erika Larin

Algklassiõpetaja
erika.larin@sillapk.edu.ee


Taavi Rand

Õpetaja
taavi.rand@sillapk.edu.ee


Tiina Lillemäe

Õpetaja
tiina.lillemae@sillapk.edu.ee


Olga Golikova

Õpetaja
olga.golikova@sillapk.edu.ee


Külli Anijago

Õpetaja
kulli.anijago@sillapk.edu.ee

Töötajad (12)

Jelena Kolesnikova

Koristaja


Olga Rivoshkina

Koristaja


Olga Tituško

Raamatukoguhoidja
olga.titusko@sillapk.edu.ee


Jelena Kabajeva

Sekretär
+372 3924127
+372 56812308
jelena.kabajeva@sillapk.edu.ee


Nadežda Kobõlina

Majandusjuhataja
+372 56812307
nadezda.kobylina@sillapk.edu.ee


Anna Dudnik

haridustehnoloog
IT spetsialist
+372 51961890
anna.dudnik@sillapk.edu.ee


Larissa Kaljurand

administraator
larissa.kaljurand@sillapk.edu.ee


Ruslan Bobkov

Huvijuht
ruslan.bobkov@sillapk.edu.ee


Sirje Issajeva

Koristaja


Marina Malinina

Kojamees


Alexander Tikhomirov

Remonditööline


Galina Volossatova

Koristaja

Tugispetsialistid (2)

Anna Shershenko

logopeed
+372 55690806
anna.shershenko@sillapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 09.00-17.00
teisel ajal vastavalt kokkuleppele

Malle Peterson

õpilasnõustaja-sotsiaalpedagoog
58604395
malle.peterson@sillapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 08.00-16.00
teisel ajal vastavalt kokkuleppele

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.