QUESTi päev 13. juuni Ruslan Bobkov (huvijuht)

7. juunil toimus 1.a ja 1.b klassi õpilastele QUESTi päev.

QUESTi korraldas kaks õpilasesinduse liikmete rühma, kus olid 5. ja 8. kl õpilased. 1. rühmas osalesid Bodgana, Ron ja Mihhail ning 2. rühmas Katrina ja Artjom. Õpilastel tuli alguses esitada luuletus või lahendada matemaatiline ülesanne, et saada vihje kaardi asukoha kohta. Seejärel orienteerusid õpilased kaardi abil ja pidid täitma erinevaid ülesandeid, et kaarti täiendada järgmiste punktide koordinaatidega. Lõpus pidid õpilased üles otsima peidetud auhinna.

7. juunil toimus 1.a ja 1.b klassi õpilastele QUESTi päev.