🌹 Eriline tunnustus meie õpilastele Presidendilossi Roosiaias 🌹

Sisestatud OlgaM poolt

1. juunil 2026 toimus Kadriorus pidulik Vabariigi Presidendi Alar Karise tänuüritus noortele, kes paistsid silma kirja- ja mõttetalgutel „Milleks meile (tehis)aru?“.

Sillamäe Eesti Põhikoolist olid sellele väärikale vastuvõtule kutsutud kolm andekat õpilast: 9. klassi Aleks Aardam ning 8. klassi õpilased Eva Must ja Kira Špakovs.

Seksuaalkasvatus

Sisestatud Bogdan Tituško poolt

 

Seksuaalkasvatus 8-9 klassis

Täna toimusid meie koolis 8.–9. klasside õpilastele seksuaalkasvatuse loengud, mille eesmärk oli toetada noori nende üldises ja seksuaalses arengus. Selliste loengute korraldamine on meie koolis saanud juba heaks traditsiooniks.

Tundides räägiti seksuaalsest küpsemisest, tüdrukute ja poiste eripäradest, seksuaaltervisest ning rasestumisvastastest vahenditest. Õpilastel oli võimalus küsida küsimusi ning saada neile vastused oma ala spetsialistilt.

Õuesõppe nädal ja õpilastööde näitus

Sisestatud OlgaM poolt

18.05-22.05 toimus meie koolis õpilastööde näitus ja õuesõppe nädal.

Välja sai pandud nii suuremate kui väiksemate laste looming. 4.a klass tegi väga õpetlike plakateid suhkrusisaldusest jookides.

Õuesõppe nädala raames said lapsed nautida õppetunde väljas päikese käes, liikuda mere äärde, avastada loodust ja õpetada midagi ka noorematele. Näiteks 8. klassi tüdrukud tutvustasid algklassidele tigusid ja nende harjumusi.

Kevadjooks

Sisestatud OlgaM poolt

21.05 korraldasime linna promenaadil Kevadjooksu.

Distants oli ligi 2000 meetrit.

Jooksus võtsid osa 1.- 9. klasside õpilased.

Võitjateks osutusid kõik 5. klasside õpilased:

Esimest ja teist kohta jagasid 5.b klassi poisid Arseni Timat ja Artur Volosatov.

Õppekäik Tartu

Sisestatud OlgaM poolt

21. mail sõitsid meie kooli 5.B, 5.E ja 8.E õpilased koos klassijuhatajatega Tartusse, et veeta ühine õuesõppepäev Emajõe-äärses lodjakojas. Meid oodanud sõbralikult juhendajalt saime teada, mis on lodi, millal olid lotjade hiilgeajad ja kui palju lotjasid maailmas tänapäeval kasutusel on. Muide, mõlemal tänaseni seilaval lodjal saime ka põhjaliku tuuri teha.  

Kevadkontsert

Sisestatud OlgaM poolt

20.05 toimus meie koolis Kevadkontsert.

Esinesid 1.-5. klassi lapsed ja õpetajad.
Lapsevanemad said kontserti nautida otseülekandes.

Täname kõiki tublisid tantsijaid, lauljaid, pillimängijaid, etlejaid ja muidugi juhendajaid meeleoluka sündmuse eest!

Asu jälgima