Lastevanemad panustavad kooli arengusse 02. veebruar Anželika Vaino-Keskküla (õppejuht)

31. jaanuaril toimus kooli aulas arenguseminar lastevanematega.

Arutelu teemaks oli: kommunikatsioon kooli ja lapsevanema vahel, õppekorraldus ja õpikeskkond, erivajadustega õppijate toetamine, käitumine ja distsipliin, hindamine.

Kooli ja lastevanemate koostöö võimaldab jagada olulist teavet õpilaste edusammude, käitumise ja muude aspektide kohta. Oleme veendunud, et kooli ja kodu ühtsus loob õpilastele turvalise ja toetava keskkonna. Kui õpilased näevad, et nende kodu ja kool töötavad koos nende edu nimel, tunnevad nad end motiveeritumalt ja toetatuna.

Suur aitäh kõigile osalejatele!

31. jaanuaril toimus kooli aulas arenguseminar lastevanematega.

Suur aitäh kõigile osalejatele!