Uudised

Täna meie koolis toimus jõululaat 18. detsember Ruslan Bobkov (huvijuht)


18.12.23 meie koolis toimus jõululaat, milles võttis osa terve kool.

Õpilased müüsid erinevaid huvitavaid asju ja maiustusi, õpetajad koos teiste õpilastega ostsid. Jõululaada eesmärgiks oli annetada raha Päite loomapargile kassi operatsioonile, mis maksab 1700 eurot. Eelmine aasta meie kooli õpilased koos õpetajatega kogusid 201,00 eurot. Seekord saime kogutud 279,75 eurot! See on suurepärane tulemus, mis näitab Sillamäe Eesti Põhikooli õpilaste ja õpetajate heatahtlikkust.

Täname kõiki, kes võttis osa!

Sillamäe Eesti Põhikool

18.12.23 meie koolis toimus jõululaat, milles võttis osa terve kool.

Õpilased müüsid erinevaid huvitavaid asju ja maiustusi, õpetajad koos teiste õpilastega ostsid. Jõululaada eesmärgiks oli annetada raha Päite loomapargile kassi operatsioonile, mis maksab 1700 eurot. Eelmine aasta meie kooli õpilased koos õpetajatega kogusid 201,00 eurot. Seekord saime kogutud 279,75 eurot! See on suurepärane tulemus, mis näitab Sillamäe Eesti Põhikooli õpilaste ja õpetajate heatahtlikkust.

Täname kõiki, kes võttis osa!

Sillamäe Eesti Põhikool