Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse külastus 20. november Ruslan Bobkov (huvijuht)

17.11.23. Sillamäe Eesti Põhikooli 8. ja 9. kl õpilased külastasid Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Jõhvi õppekohta.

Õpilased olid jaotatud kolmeks grupiks ning iga grupp külastas teatud töötuba mis teda huvitas.

Õpilased osalesid karamellikommi töötoas, muffinite küpsetamise töötoas ja patside punumises. Peale töötubade külastust toimus põnev ekskursioon Jõhvi õppekohas.

Ruslan Bobkov (huvijuht)

Ruslan Bobkov (huvijuht)