5.-9. kl õpilased osalesid jõulukohvikus 20. detsember Ruslan Bobkov (huvijuht)

20. detsembril meie koolis toimus jõulukohvik 5.- 9. kl õpilastele.

Jõulukohvik on suunatud klaaside koosolemisele ja ajaveetmisele koos klassijuhatajatega.

Selle aasta jõulukohviku kavas oli:

1. Laudade kaunistamine ja selle eest auhind. (Iga laud sai tunnustuse, oma laua kaunistamise eest).

2. Cashy mäng, mis on suunatud õpilaste teadmiste tõstmisele investeerimises.

3. Mõistatuste ristsõna lahendamine.

4. Ühine Just Dance, mille korraldajateks olid 8.kl õpilased Bogdana ja Katrina.

Jõulukohvik kinkis õpilastele ja klassijuhatajatele palju häid ja jõululisi emotsioone.

Kohtumiseni uuel aastal!

20. detsembril meie koolis toimus jõulukohvik 5.- 9. kl õpilastele.

Selle aasta jõulukohviku kavas oli:

2. Cashy mäng, mis on suunatud õpilaste teadmiste tõstmisele investeerimises.

3. Mõistatuste ristsõna lahendamine.

Kohtumiseni uuel aastal!