Uudised

Vendade Liivide etluskonkursi lõppvoor 16. aprill Ruslan Bobkov (huvijuht)

Õnnitleme Arinat ja õpetaja Meelit!


Laupäeval, 13. aprillil toimus Liivi Muuseumis XXXVI Juhan ja Jakob Liivi ning Juhan Liivi luuleauhinna laureaatide loomingule keskendatud üleriigilise koolinoorte etlusvõistluse lõppvoor, kus osalesid piirkonnavoorude võitjad.
Meie kooli ja Ida-Viru maakonda esindasid 9. klassi õpilane Arina Smorodina ja tema juhendaja õpetaja Meeli Rjabova. Arina Smorodina pälvis žürii eripreemia.

Lisaks Liivi Muuseumis esinemisele oli õpilastel ja juhendajatel võimalus tutvuda kauni Alatskivi lossiga.

Laupäeval, 13. aprillil toimus Liivi Muuseumis XXXVI Juhan ja Jakob Liivi ning Juhan Liivi luuleauhinna laureaatide loomingule keskendatud üleriigilise koolinoorte etlusvõistluse lõppvoor, kus osalesid piirkonnavoorude võitjad.
Meie kooli ja Ida-Viru maakonda esindasid 9. klassi õpilane Arina Smorodina ja tema juhendaja õpetaja Meeli Rjabova. Arina Smorodina pälvis žürii eripreemia.

Lisaks Liivi Muuseumis esinemisele oli õpilastel ja juhendajatel võimalus tutvuda kauni Alatskivi lossiga.