8.-9.klassi õpilased läbisid seksuaalkasvatuse tunnid 01. veebruar Malle Peterson (õpilasnõustaja-sotsiaalpedagoog)

30.01-31.01.2024 toimusid meie koolis seksuaalkasvatuse tunnid 8-9 klasside õpilastele eesmärgiga toetada teismelisi nende üldises ning seksuaalses arengus.

Tundides räägiti seksuaalsest küpsemisest, sugude eripäradest, seksuaaltervisest, rasestumisvastastest vahenditest. Samuti said õpilased vastused olemasolevatele küsimustele oma ala spetsialistilt.

Tunde viis läbi Ida-Viru Keskhaigla ämmaemandusjuht, Karina Semjonova.

Õpilaste arvamuse kohaselt olid tunnid väga vajalikud, kasulikud ja huvitavad ning kindlasti tuleks neid läbi viia järgnevatel aastatel.

Tunde viis läbi Ida-Viru Keskhaigla ämmaemandusjuht, Karina Semjonova.