Õpetajad

Õpetaja nimi Õppeaine Klassijuhataja vastuvõtuaeg Konsultatsioonid Kontakt
Nataša Kotšergina direktor, vene keel   kolmapäev 7.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Helen Uustal algklassiõpetaja reede  1.t teisipäev, neljapäev 7.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Veronika Kõiv algklassiõpetaja, matemaatika reede   1.t kolmapäev  8.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tiina Pilvar algklassiõpetaja, ajalugu, keemia neljapäev    7.t kolmapäev 7.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Liina Surina algklassiõpetaja, matemaatika teisipäev  3.t teisipäev 7.t
kolmapäev  7.t
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Meeli Rjabova eesti keel  teisipäev 3.t teisipäev, reede 7.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Peeter Veltson inglise keel   E 7.t, T 6.t , N 8.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Jelena Sergejeva vene keel   esmaspäev    7.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Elena Lepasild lapsehoolduspuhkus     See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tiina Lillemäe õppealajuhataja, matemaatika   teisipäev 7.,8.t

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Jevgeni Ignatjev kehaline kasvatus     See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Juulia Mets muusikaõpetus  kolmapäev 1.t teisipäev 7.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kati Kama käsitöö, Kunst   reede 6.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Vambola Pilvar tööõpetus   teisipäev 7.,8.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Margit Korotkova geograafia, bioloogia, ühiskonnaõpetus
inimeseõpetus
  teisipäev 8.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aive Küng ajalugu   reede 7.30 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
         
Ella Skiller keemia, füüsika, loodusõpetus   neljapäev 7., 8.t  
Jelena Soaljeva huvijuht     See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.